3. Bina, 3. Kat, Li jincheng sanayi parkı, MinZhi kasaba, LongHua bölgesi, Shenzhen City, Guang Dong eyaleti, 518000, Çin'in batı
Ana sayfa

Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Fabrika turu

iyi kalite Kiosk Bilet Yazıcıları satış için
iyi kalite Kiosk Bilet Yazıcıları satış için
"MASUNG" will be china "CUSTOM" in receipt priner industry !

—— Mr Naim Rahmatulloev

I've test your printer and it's perfect.

—— Arnaud Marchal

It was great to see the printer working with all three cpu boards. Your team is doing a great job.

—— John Patrick

We tested and it work perfectly. It appears that the printer works well with all three versions of cpu of board.

—— Joseph Lim

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd Shenzhen Masung Technology Co. Ltd

 • Üretim hattı
  MASUNG TECH, bir hi-tech yenilikçi kurumsal tasarım, üretim, pazarlama ve servis dahil olmak üzere daha iyi bir toplam baskı çözümü yapmak için adanmıştır.


  Bizim ana ürünleri kiosk yazıcı, taşınabilir yazıcı, panel yazıcı, dergi yazıcı ve baskı modülü ile kapsar. Farklı yazıcılar finans, posta, telekom, ulaşım, tıbbi, otomasyon ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için yaygın olarak kullanılmaktadır.

  MASUNG TECH, Çin, Pekin, Şanghay, Guangzhou gibi şehirlerde temsilcilikler açtı. Bu arada, ürünlerimiz denizaşırı pazarda da yaygınlaşmıştır. 2014 yılında, Avrupa pazarına hizmet eden İngiltere'deki ilk denizaşırı acentesiyle el katıldı.

  MASUNG TECH ekibi, yazıcıyla ilgili müşteri taleplerini derinlemesine anlamakta ve baskı çözümü paradigmasını zorluk ve tutkuyla yönetecektir. Güvenilir bir yeniliğe sahip toplam bir baskı çözümü uzmanı olarak, yetenekli ekibimiz, Ar-Ge yatırımı, güncel teknolojiler ve kapsamlı hizmetler aracılığıyla müşteri memnuniyetini karşılamak için samimi çabalarla her zaman hızlı ve sorumlu bir şekilde size yaklaşacaktır.

 • OEM / ODM

 • Ar-Ge

İletişim bilgileri
Shenzhen Masung Technology Co. Ltd

İlgili kişi: Mr. Jason Pong

Tel: +86-13302989900

Faks: 86-755-28896765

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)